Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DAEWOO ESPERO 1.5

4 participanți

In jos

DAEWOO ESPERO 1.5 Empty DAEWOO ESPERO 1.5

Mesaj  vladutespero Vin Ian 23, 2009 3:48 pm

Salutare! Am un espero 1.5 dohc non-euro din '97 cu 443200km si inca merge foarte bine:)). I-am facut o operatie estetica: tinichigerie si vopsit total.In jur de 13 milioane m-a costat. In rest n-am mai schimbat nimic... Abia azi am luat permisul..sper s-o folosesc fara incidente Very Happy.

DAEWOO ESPERO 1.5 Esperosupercoollj0

DAEWOO ESPERO 1.5 Dsc00411zan

DAEWOO ESPERO 1.5 Dsc00410ewt


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Ian 23, 2009 5:33 pm, editata de 2 ori

vladutespero

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 23/01/2009

Sus In jos

DAEWOO ESPERO 1.5 Empty Re: DAEWOO ESPERO 1.5

Mesaj  gillianoo Mar Feb 03, 2009 1:45 am

felicitari omule... uite, curata arata mai bine Smile)... sa stapanesti sanatos permisul si sa apreciezi masina....ai grija de tine

gillianoo

Numarul mesajelor : 4
Auto : Daewoo Espero 1.5dohc
Data de inscriere : 03/02/2009

Sus In jos

DAEWOO ESPERO 1.5 Empty Re: DAEWOO ESPERO 1.5

Mesaj  Johnny_ZzZ Mar Feb 03, 2009 2:16 am

Recunosc ca arata destul de bine masina...Si culoarea masini e printre preferatele mele...S-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.
Un lucru am sa-ti reprosez totusi: vezi ca ai uitat sa inchizi capota la motor lol!


Ultima editare efectuata de catre Johnny_ZzZ in Sam Feb 21, 2009 3:32 pm, editata de 1 ori
Johnny_ZzZ
Johnny_ZzZ
Admin

Numarul mesajelor : 69
Varsta : 35
Localizare : Ilfov
Auto : Daewoo Espero 1.8ohc
Data de inscriere : 22/01/2009

https://clubmasini.forumgratuit.ro

Sus In jos

DAEWOO ESPERO 1.5 Empty Re: DAEWOO ESPERO 1.5

Mesaj  kosmyn_espero Joi Feb 05, 2009 1:45 am

salut.te vred ca merge foarte bine si la chilometrii astia k espero sunt masini rezistente.Spun lucru' asta pt ca si eu am tot un espero 97' non euro tot DOHC da 200.000.si inca merge fff bne.cred k ar trebui sa-i schimb distributia ca se aude frecand ceva dar nu e un lucru urgent.SA O STAPANESTI SANATOS.ceao:D:D
kosmyn_espero
kosmyn_espero

Numarul mesajelor : 5
Auto : Daewoo Espero 1.5dohc
Data de inscriere : 25/01/2009

Sus In jos

DAEWOO ESPERO 1.5 Empty Re: DAEWOO ESPERO 1.5

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum