Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

My Daewoo Espero

In jos

My Daewoo Espero Empty My Daewoo Espero

Mesaj  Johnny_ZzZ Joi Ian 22, 2009 5:00 pm

Salut! Am un Daewoo Espero,versiunea CD, an 1998, 1800cmc, 95cp, non-euro.
Masina o am de un an,are 91.000km facuti, si pana acum nu am avut nici o problema cu ea.

Impresii:
Nu pot spune ca este o masina economica, dar nici nu consuma "enorm" asa cum spun unii.Consumul urban e de cca.12%.Este foarte confortabila, spatioasa, se intinde foarte bine la drum, face fata cu brio la depasiri, motorul trage foarte bine, suspensiile sunt foarte rezistente, tabla este destul de buna (protejata anticoroziv), forma caroseriei este moderna, eleganta...
Nici dotarile nu lipsesc de la aceasta masina: geamuri electrice fata+spate, oglinzi electrice si incalzite, antena electrica, aer conditionat, inchidere centralizata, alarma...ca sa nu mai spun ca alte modele au si trapa electrica, abs, airbag, tapiserie piele, insertii de mahon, etc.

Pareri personale:
Nu regret nici o clipa ca am achizitionat aceasta masina, sunt foarte multumit de ea si pana acum nu m-a dezamagit.E o masina pe placul meu.

My Daewoo Espero 7810
Johnny_ZzZ
Johnny_ZzZ
Admin

Numarul mesajelor : 69
Varsta : 35
Localizare : Ilfov
Auto : Daewoo Espero 1.8ohc
Data de inscriere : 22/01/2009

https://clubmasini.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum