Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Montaj parbriz

In jos

Montaj parbriz Empty Montaj parbriz

Mesaj  Nichimaus Joi Oct 13, 2011 10:01 am

Am inteles ca se poate schimba parbrizul masinii si la domiciliu din ce am citit pe net si am gasit si un pret bun la Vectorglass.
Chiar se poate asta? Nu de alta dar am cumparat o masina care nu este inmatriculata si nu pot circula cu ea momentan iar parbrizul trebuie inlocuit.
Din cate inteleg cei de la firma respectiva vin si il inlocuiesc acasa dar eu vreau sa stiu daca a mai apelat cineva la ei sau la alta firma de gen.

Nichimaus

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/10/2011

Sus In jos

Montaj parbriz Empty Re: Montaj parbriz

Mesaj  Nichimaus Sam Oct 22, 2011 1:31 am

S-a rezolvat, au venit cei de la firma de parbrize si mi l-au inlocuit.

Nichimaus

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/10/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum