Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mercedes ML 280 3.0 CDi

3 participanți

In jos

Mercedes ML 280 3.0 CDi Empty Mercedes ML 280 3.0 CDi

Mesaj  Heathcliff Sam Mar 14, 2009 11:00 pm

Masinutza mea....e primita cadou de la bashtanu'... tata...o am de prin noimebrie. are 190 de caluti...cam putin zic eu pentru gabaritul ei...dar chiar si asa, cand ii dau talpa se infige calumea. e limitata electronic la 200 de km/h. nu este varianta full option dar chiar si asa, e destul de bunicica. cand am cumparat-o a venit in oferta cu unele dotari..suspensii sport, kit cromatico compus din grila cromata, bandouri, portbagaj, faruri "inteligente", parktronic si climatronic cu clima pe 4 zone. are tot ce ii trebuie unei masini. e frumoasa,sportiva,are stil, este rafinata. cat despre viteza, am mers cu 190 pe autostrada soarelui si pana la 200 s-a cam chinuit sa ajunga.asta ar fi un minus.alte plusuri, hmmm, e magnet pentru fete frate :X aspirator de femei cum ii zice vara-mea Smile). am avut un singur mic accident, o zgarietura pe bara spate cand am intors masina "ca smecherul" ca-mi facuse unu draci in benzinarie, se moshcaia sa alimenteze si am lovit un stalp cu ea. si..cam atat Very Happy va ajunge Very Happy

Mercedes ML 280 3.0 CDi Mlspate

Mercedes ML 280 3.0 CDi Mllateral

Mercedes ML 280 3.0 CDi Mlfatza
Heathcliff
Heathcliff

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/03/2009

Sus In jos

Mercedes ML 280 3.0 CDi Empty Re: Mercedes ML 280 3.0 CDi

Mesaj  Johnny_ZzZ Sam Mar 14, 2009 11:17 pm

Ce sa mai spun...Masina e pur si simplu superba..altceva nu stiu ce sa mai zic...
Felicitari de achizitie si sa te bucuri cat mai mult de ea.
Johnny_ZzZ
Johnny_ZzZ
Admin

Numarul mesajelor : 69
Varsta : 35
Localizare : Ilfov
Auto : Daewoo Espero 1.8ohc
Data de inscriere : 22/01/2009

https://clubmasini.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mercedes ML 280 3.0 CDi Empty Re: Mercedes ML 280 3.0 CDi

Mesaj  Heathcliff Sam Mar 14, 2009 11:22 pm

da...insa ti-am zis ce vreau sa urmeze Smile)
Heathcliff
Heathcliff

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/03/2009

Sus In jos

Mercedes ML 280 3.0 CDi Empty Re: Mercedes ML 280 3.0 CDi

Mesaj  cristi_1993 Lun Sept 26, 2011 1:43 pm

frumoasa masina,....care-i scoru?:>Razz

cristi_1993

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 06/09/2011

http://www.y7.ro

Sus In jos

Mercedes ML 280 3.0 CDi Empty Re: Mercedes ML 280 3.0 CDi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum