Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Masuri de "contraceptie" pentru pc pareri si recomandari

In jos

Masuri de "contraceptie" pentru pc pareri si recomandari Empty Masuri de "contraceptie" pentru pc pareri si recomandari

Mesaj  mephisto Joi Mar 12, 2009 11:41 am

Dupa mine cei ce nu au sisteme performante si vor protectie ar putea fff bn
sa foloseasca Avira eu personal am variant Premium se poa instala si k anti-virus'ul
nr 2 dar odata ce ai Avira si mai ai si Premium practic trebuie sa fi nebun Very Happy
asa ptr cei cu fitze care cred in ideea de brand exista Bitdefender, kasperski sau
Norton dar si aici am o mentiune dak tot vreti fitze cautati totusi variantele pro unde
este posibil Razz dak vei folosi asa combinat cu nush Comodo firewall varianta premiata,
la randul ei are si un anti-virus esti k pentru paranoici mai exista in plus si norton ghost
cam atat bafta si da si u cu parare despre ce metode de"contraceptie" cunosti afro
mephisto
mephisto

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum