Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Toyota corolla sol 1.4l vvt-i

2 participanți

In jos

Toyota corolla sol 1.4l vvt-i Empty Toyota corolla sol 1.4l vvt-i

Mesaj  Diana82 Joi Mai 24, 2012 1:40 pm

Salutare.

-kilometraj 79.634 km
-benzina
-culoare Silber metalic-performanta 71 kW ( 97 PS )
-echipare: ABS, Airbag-uri, Geamuri electr., Garanţie, Sistem climatizare, Climă automată după temp., Servo-direcţie, Închidere centralizată
-consum:
-în localitate: 8.4
-în afara oraşului: 5.7
-combinat: 6.7

Masina este din 2005 si am intrat in posezia ei in anul 2008.O singura problema am avut si anume un zgomot la pedala de ambreaj,dar am rezolvat problema prin ungerea cu ulei de mecanisme fine si acel sunet a incetat.

Diana82

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/05/2012

Sus In jos

Toyota corolla sol 1.4l vvt-i Empty Re: Toyota corolla sol 1.4l vvt-i

Mesaj  Dantoma222 Lun Mai 28, 2012 4:54 pm

Sa o stapanesti sanatoasa.
As vrea sa stiu totusi cum reusesti sa scoti un consum atat de bun in afara orasului..

Dantoma222

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 12/12/2011

http://www.burracoonlinegratis.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum