Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Club Masini
Bun venit pe Club Masini!
Apasati pe CONECTARE pentru a va conecta la forum folosind contul deja creat. In cazul in care nu aveti un cont, puteti crea unul apasand pe INREGISTRARE si completand campurile obligatorii.
ATENTIE!!! Pentru a beneficia de toate functiile forumului trebuie sa fiti inregistrat !
Club Masini
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Impresii Dacia Logan 1.5 Dci

In jos

Impresii Dacia Logan 1.5 Dci Empty Impresii Dacia Logan 1.5 Dci

Mesaj  Johnny_ZzZ Joi Ian 22, 2009 10:02 pm

Acum ceva timp am avut ocazia sa conduc o Dacia Logan 1.5 Dci,si spre surprinderea mea s-a comportat destul de bine.Nu am depasit viteza de 80km\h,dar totusi mi se pare ca motorul trage binisor,cutia mi s-a parut destul de precisa...
Trebuie sa spun insa ca pozitia la volan nu e tocmai ok,cel putin din punctul meu de vedere,bordul nu mi se pare modern deloc...Forma caroseriei nu e tocmai pe placul meu,mi se pare destul de inalta si cam ingusta,lucru care imi lasa impresia ca nu e tocmai stabila...Lucruri legate de fiabilitate nu prea stiu,dar banuiesc ca motorul si cutia de Renault sunt destul de fiabile...
Ca o concluzie pot spune ca Dacia Logan poate reprezenta o varianta de autoturism low-cost care ar trebui luata in considerare...dar nu inainte de un drive test.
Johnny_ZzZ
Johnny_ZzZ
Admin

Numarul mesajelor : 69
Varsta : 35
Localizare : Ilfov
Auto : Daewoo Espero 1.8ohc
Data de inscriere : 22/01/2009

https://clubmasini.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum